Istasolar

Fotovoltaika pro firmy

Fotovoltaická elektrárna sníží energetické náklady Vaší firmy

Zároveň pozitivně ovlivní okolní prostředí a bezpochyby zvýší konkurenceschopnost ve vašem oboru. Pokud chcete využít větší potenciál obnovitelných zdrojů, tak akumulační systém a elektromobilita jsou dalším krokem. Naše firma je schopna toto vše dodat, a to na vysoké úrovni.

0 +

let zkušeností

0

dokončených projektů

0 K+

MWh vyprodukováno

0 +

instalovaných panelů

Úspora pro firmy

Zde vám chceme ukázat, jak fotovoltaická elektrárna dokáže ušetřit vaší firmě nemalé peníze. Toto jsou reálná data spotřeby a výroby dvou vybraných firem, které již za sebou mají provoz FVE více než 1 rok.

Jak probíhá realizace

 • Analýza

  Jedná se o první krok, kdy na základě Vámi dodaných údajů o spotřebách firmy nezávazně spočítáme co nejefektivnější výkon. K tomu nám pomáhají profesionální programy, které jsou schopny v daném místě na základě spotřeby, sklonu a orientaci panelů zjistit ideální velikost fotovoltaické elektrárny a také její návratnost. Pokud je FVE správně navržena, tak návratnost se může pohybovat od 3 do 6 let (v závislosti na použité technologii).

 • Návštěva objektu

  Druhým krokem je tzv. obhlídka objektu. Náš pracovník zdokumentuje použitelnost ploch pro panely a projde možnosti elektroinstalace od elektroměru (trafostanice), přes hlavní rozvaděč a technickou místnost až k trase kabelů od střídače k panelům.

 • Cenová nabídka

  Dle zjištěných dat vypracujeme cenovou nabídku. Jelikož se nesoustředíme pouze na jeden produkt na trhu, tak jsme schopni nabídnout širokou škálu panelů a systémů pro FVE.

 • Realizace projektu

  Samotná realizace se neskládá samozřejmě pouze z položení panelů a elektroinstalace. Naše firma se postará o vše potřebné a celý projekt je „na klíč“. Jsme tedy schopni zajistit: Připojení k distribuční soustavě Projektovou dokumentaci – elektrická část Stavební dokumentaci - stavební povolení Dotaci (pokud je vyhlášena) Dispečerské řízení (pro FVE nad 100kW)

Otázky a odpovědi

Odpovědi na nejčastěji kladené dotazy týkající se stavby fotovoltaické elektrárny nebo souvisejících dotací.

V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás samozřejmě neváhejte kontaktovat na telefonním čísle +420 720 761 915 nebo na info@ista-solar.eu.